wtorek, 27 grudnia 2011

Poznań GO! Fashion.

Powodem tak długiej nieobecności było oczywiście przedświąteczne zamieszanie, a potem świętowanie. Bardzo Was za to przepraszam, a tymczasem przedstawiam trochę spóźnioną cotygodniową odsłonę Poznań GO! Fashion. Poznanianek trochę mniej, a to dlatego, iż większość w pośpiechu przemierzała ulice w poszukiwaniu ostatnich gwiazdkowych prezentów. Jednak razem z JO udało nam się wyłapać co najlepiej ubrane i oto efekty:Monika i Karolina. W modzie stawiają przede wszystkim na wygodę. Jak same przyznały, szpilki ubierają dość rzadko, jeśli chcą być wyższe- wybierają koturny ;) Inspiracją do codziennego ubioru są inne blogi, bądź photoblogi. Obie dziewczyny idealnie dobierają całość stroju, a ciuchy kupują przede wszystkim w sieciówkach, takich jak H&M, Stradivarius, Zara i River Island. 
Ania. Kiedyś ubierała się zgodnie ze swoją największą pasją- tańcem. Obecnie jednak woli ubierać się tak, by zestawy  nie odejmowały jej lat, lubi wyglądać dojrzale, ale nie staro. Swoje zakupy często robi w sklepach takich jak Zara czy H&M.Angelika. Od razu zwróciła naszą uwagę swoim niebanalnym wyglądem. Wielkim atutem z pewnością są długie, piękne włosy, ale swoją urodą nie przyćmiewa stylizacji, która również do oklepanych nie należy. By wyglądać oryginalnie, często odwiedza second- handy oraz czerpie inspiracje z blogów modowych. Jak już zagląda do sieciówek, są to Zara i River Island.


Marta. Tak jak i Angelika, nie boi się second- handów, gdzie wg niej, często można znaleźć wspaniałe łupy. Swoje ubraniowe zakupy robi też na Allegro ( jeden z niedawnych nabytków- spódnica, którą ma na sobie). Większość pomysłów na swój strój wymyśla sama, ale czasami posiłkuje się innymi blogami. Sama prowadzi bloga o kosmetykach ( martafashionstyle.blogspot.com ).Zuza i Karolina. Ubierają się modnie i wygodnie, choć w doborze swoich strojów kierują się głównie tym drugim kryterium. W poszukiwaniu inspiracji zaglądają na lookbooka, a zakupy robią w Zarze i H&M.  Pokazują nam, iż torebki z pewnością potrafią dobrze wybrać ! Fot. Roma JO! Photography.

3 komentarze:

  1. Świetne te stylizacje;p dwie pierwsze mnie zauroczyły;P

    OdpowiedzUsuń
  2. love everyone's looks! So winter chic! <3

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ładnie dopasowane stroje, ale muszę przyznać, że dziewczyny z pierwszego zdjęcia zrobiły na mnie największe wrażenie! Ubiór niezbyt oficjalny, ale gustowny i stylowy. Doskonale podkreśla urodę tych obu przepięknych dziewczyn. Mam nadzieję, że na ulicach naszego wspaniałego Poznania, będzie można zauważać coraz więcej takich osób. :)

    OdpowiedzUsuń

Aby komentować, nie trzeba mieć konta na bloggerze, zachęcam więc wszystkich! Dzięki Wam, blog może stać się lepszy!