czwartek, 12 stycznia 2012

Winter look.Po długiej nieobecności, przedstawiam Wam jedną z nielicznych zimowych stylizacji na tym blogu. Jest to zarazem jeden z moich ulubionych klasycznych zestawów. Taliowany płaszcz i oficerki, które nigdy nie wychodzą z mody, a zarazem umożliwiają długie chodzenie po mrozie. Wygodnie i elegancko.
Zdjęcia robione były jeszcze przed świętami, w jedyny dzień w tym roku, w którym mogliśmy czuć skrzypienie śniegu pod stopami i oglądać wirujące w powietrzu płatki śniegu. Mam nadzieję że  nie był to ostatni taki dzień i jeszcze się prawdziwej zimy doczekamy! Was zostawiam ze zdjęciami, a sama wracam do różniczek. :)


Sorry for not being here for so long, but... final exams can really limit Your time. Today i want to show You pictures taken before Christmas, on the only day the snow was in Poznan. Very winter and classical look: coat, high boots and scarf. For me, its both: convenient and elegant. Enjoy!
And sorry for using still the same handbag, but its just my favourite ;)Fot. Roma JO! Photography.

coat, bag- Zara
head covering, tights- H&M
boots- Intershoe
bf's scarf- Aldo


Jeśli spodobał Ci się mój post, zachęcam do dołączenia do mojego fan page'a:

5 komentarzy:

 1. why exactly are you trying to write in english if you don't know the language ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Well, i don't think so. That's why. :) the purpose of writing in english is to make my posts understandable for everyone. Didn't You get the meaning?

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna torba!:)

  www.mymoodmyday.com

  OdpowiedzUsuń
 4. W oficerkach też Ci b ładnie

  OdpowiedzUsuń

Aby komentować, nie trzeba mieć konta na bloggerze, zachęcam więc wszystkich! Dzięki Wam, blog może stać się lepszy!