wtorek, 3 kwietnia 2012

Fashion Leo's PassionFashion Leo's Passion. Aż wstyd się przyznać, ale zagościłam tam dopiero na 2 edycji, czyli na pokazie, który odbył się w zeszły piątek. Już na wejściu zorientowałam się, iż moja kreacja niekoniecznie była najodpowiedniejsza, a z pewnością zbyt skromna jak na takiego rodzaju wydarzenie. 
Jeśli myślicie, że to modelki grały pierwsze skrzypce, jesteście w błędzie. Przybyłe na pokaz kobiety paradowały w najlepszych wieczorowych sukienkach na jak najwyższych obcasach, a towarzyszyli im mężczyźni w najlepszych garniturach. 
Aby więc wszystko odbyło się na najwyższym poziomie, o gości troszczyli się zarówno przedstawiciele Martini, Redbull'a jak i Starbucks'a, oczywiście za free. Kawa najwyraźniej tak wszystkim smakowała, że nawet modelki Patricii Pepe wyszły na wybieg z papierowymi kubkami :) 
Co do pokazu, faktycznie warto się wybrać, choć dopiero teraz zrozumiałam jak trudno jest zaciekawić widownię, zrobić coś innego niż wszyscy. Najlepiej według mnie wypadło Bizuu, za sprawą niezwykłych dziewczęcych kreacji. 


Sukienka- marzenie! (kolekcja Bizuu)
6 komentarzy:

 1. bardzo fajnie wygadałaś, koszula świetna;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sukienka jest zjawiskowa. Gdzie odbywał się ten pokaz?

  OdpowiedzUsuń
 3. No tak, wszystko podałam oprócz miejsca! :) Oczywiście Concordia Design w Poznaniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. świetnie wyglądałaś :-)
  piękne sukienki!

  OdpowiedzUsuń

Aby komentować, nie trzeba mieć konta na bloggerze, zachęcam więc wszystkich! Dzięki Wam, blog może stać się lepszy!