piątek, 12 października 2012


W Poznaniu ruszyła kolejna, już VI edycja festiwalu mody i sztuki. 
I choć całe wydarzenie rozpoczęło się w środę, jeszcze sporo przed nami ! 
Po pierwsze, warto wybrać się na film do Multikina. Klasyczne kino, lecz z mocnym akcentem modowym. Rozpoczynają się o godz. 21, dzisiaj "Start", jutro "Dyskretny urok burżuazji". Bilet kosztuje 5 zł, do nabycia w kasach Multikina. 
Kolejną atrakcją są pokazy filmów dokumentalnych - przed nami jeszcze "Notebook on cities and clothes" (12.10), "Hype!" (13.10), "Szalona milość - Yves Saint Laurent" (14.10) i wiele innych. W przeciwieństwie do poprzednich, te prelekcje są bezpłatne, ograniczona jest tylko ilość miejsc, pamiętajcie więc by przyjść odpowiednio wcześnie. Start - godz. 19, Słodownia Stary Browar. 
Ale czy festiwal to tylko pokazy filmowe? Oczywiście że nie! Najważniejszą częścią są warsztaty i wykłady w ramach AFF Open University - niestety, na tę pierwszą część mieliście czas zapisać się do 25 października. Kto więc tego nie zrobił, musi poczekać na kolejną edycję. :) 
Na wykłady na szczęście macie jeszcze czas - odbywają się 20 i 21 października w Słodowni. Tak jak w przypadku filmów dokumentalnych - ograniczeniem są miejsca, a więc kto pierwszy ten lepszy! :)
Na niektóre jednak osoby wydaje mi się, że warto poczekać nawet kilka godzin...
Szczególnie ciekawie zapowiada się niedziela - od rana "Fashion marketing. Creative Business", zaraz potem :Lida Hujic, autorka książki "The first to know." (więcej o Lidzie jak i o książce przeczytacie w najnowszym Fashion Magazine), kolejno Marek Hendrykowski i Machał Haciński "How to film the fashion.", a najlepsze na deser - Scott Shumann, autor bloga The Sartorialist. ( Po trzykrotnym zaproszeniu, nareszcie zgodził się przyjechać! :))

Do zobaczenia na AFF! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aby komentować, nie trzeba mieć konta na bloggerze, zachęcam więc wszystkich! Dzięki Wam, blog może stać się lepszy!