środa, 14 marca 2012

Marni for H&M.Co za tydzień! Dawno nie miałam tyle rzeczy do zrobienia w tak krótkim czasie! Na szczęście dla mnie, upragniony akademicki, 4 dniowy weekend zbliża się wielkimi krokami. W przerwie między planowaniem wakacji, przygotowywaniem lektury i obmyślaniem rozrywek na ten weekend, chciałabym się z Wami podzielić swoją  jak i poznać Waszą opinię o najnowszej kolekcji Marni for H&M, która już od 8 marca jest dostępna w Polskich sklepach. Sama kolekcja, jej kolorystyka oraz wzory bardzo do mnie przemawiają, gdyż jednoznacznie kojarzą się z nadchodzącą porą roku- wiosną. Jak zwykle, zadziwiające są dla mnie ceny, choć muszę przyznać, iż są bardziej rozsądne niż poprzednio goszczące Versace czy Lanvin. Z pewnością jest to najlepsza z dotychczasowych linii powstała z współpracy z uznanymi projektantami.
Biorąc jednak pod uwagę mój studencki budżet, raczej nie stanę się posiadaczką jednej z tych rzeczy. Poza tym, według mnie, wielkie marki, które tworzą dla sieciówek, tracą swoją ekskluzywną renomę. Nie czułabym się więc zatem wyjątkowo nosząc coś z Marni czy Versace, ale kupione w H&M. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?


What a week! I can't remember situation, in which I had so much staff to do in a really short time, lately. But, lucky me, my 4 day weekend is almost ready to begin! So, in the meantime of planning the holidays, preparing my collage work and thinking about the weekend, I'd like to share my opinion and get to know Yours, about the newest collection Marni for H&M. I must admit, I really like the colors, the pattern and the general impression of the whole line. It reminds us about the oncoming season- Spring. As usually, the thing which surprises me the most are prices, but they're not as high as previous- Versace or Lanvin lines. And obviously, it's the best collection, showed in H&M stores, designed by widely known proffesionals from the fashion world. But, considering my collegiate budget, I don't think I'm gonna possess one of these things. In my opinion, it's still not like buying expensive, exclusive clothes, so it won't make me feel special anyway :)

Hype?! 

1 komentarz:

  1. Wg. to akurat fajna sprawa, bo dzięki temu wiele kobiet masz szanse nosić coś znanych projektantów. Pytanie tylko czy to coś stworzonego specjalnie dla tej współpracy czy może odgrzewane stare projekty, które nie miałyby racji bytu normalnie;)

    OdpowiedzUsuń

Aby komentować, nie trzeba mieć konta na bloggerze, zachęcam więc wszystkich! Dzięki Wam, blog może stać się lepszy!