poniedziałek, 17 października 2011

Fall 2011- Fashion trends part I

Czerń i biel.
Trudno znaleźć bardziej kontrastowe kolory, lecz mimo wszystko, uważane są za pasujące do siebie, klasyczne i harmonijne. Tej jesieni projektanci również o nich nie zapomnieli, widzimy bowiem kreacje na wybiegach u wielu z nich, właśnie w tej kolorystyce. Nie ma więc wątpliwości, iż w najbliższych miesiącach, czerń i biel będą jak najbardziej "na topie". Prostą wersję połączenia tych dwóch kolorów widzimy zarówno u Michaela Korsa jak i Ralpha Laurena, a mianowicie: biała "góra" i czarny "dół".

Michael Kors, Fall 2011

Ralph Lauren, Fall 2011

Inaczej wygląda to w kolekcji Chanel, gdzie trudno zauważyć jedną zasadę łączenia kolorów, gdyż biel pojawia się nawet na butach. Dodatkowo, czerń z bielą przeplatają się wzajemnie, tworząc ciekawe wzory oraz niebanalne rozwiązania przy guzikach czy ściegach.

Chanel, Fall 2011

Burberry, swój charakterystyczny wzór, kratę,  zaprezentowało również w tych dwóch kolorach, odchodząc od sztandarowych beżów czy brązów.  Innym pomysłem jest pokazanie białej sukienki z czarnymi jedynie akcentami,  a kolejnym: zastosowanie nietypowego motywu zwierzęcego. We wszystkich stylizacjach zachowana jednak została angielska klasyka, bowiem zarówno czapki jak i rajstopy czy buty są w jednym z kolorów: czarnym lub białym.

Burberry, Fall 2011

A już niedługo, zaprezentuję Wam moją czarno- białą stylizację.

1 komentarz:

  1. Great collection ! I like your pics, seen the previous posts and you are such a beautiful girl ! Follow each other ? Kisses

    Fashion and Cookies
    My Twitter

    OdpowiedzUsuń

Aby komentować, nie trzeba mieć konta na bloggerze, zachęcam więc wszystkich! Dzięki Wam, blog może stać się lepszy!